Destek Hattımız

Kiralama Koşulları

KİRALAMA SÜRESİ

Anne ihtiyaç durumuna göre 15 gün veya 30 gün olarak kiralama yapabilmekte süre bitiminde firmamız ile görüşerek süre uzatımı yapabilmektedir. Teslim gecikmelerinde gecikilen her gün için  günlük ücret tarifesi uygulanılarak annenin ihtiyacının bittiği gün cihaz teslim alınmaktadır.

 

UZUN SÜRELİ KİRALAMALAR

Uzun süreli kiralama için en az kiralama süresi 90 gündür. Özel fiyat uygulanır. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi için 0 312 472 55 60 - 0532 382 66 28 nolu numaralarımızdan Bizleri arayabilirsiniz.

CİHAZ TESLİM ALMA - CİHAZ TESLİM ETME

Ankara içerisinde 7 Gün 24 Saat  cihaz teslim alabilir yada teslim edebilirsiniz. Firmamız servis ücreti ile 24 saat evlere cihaz teslim edebilmektedir.

DOĞRU CİHAZ SEÇİMİ

Annelerimiz isterse Emzirme danışmanlarımızca doğru pompa seçiminde annelere yardımcı olabilmektedir. (Mastit , Sezeryan sonrası geç süt gelme , Süt kesilmesi gibi durumlarda annelerin durumları dinlenerek ihtiyaç durumuna göre doğru pompa kullandırılması sağlanmaktadır.)

3. KİŞİLER TARAFINDAN KULLANIM

Kiracı dışında cihazın başkası tarafından kullanılması sözleşme kuralları gereği yasaktır, hijyen kuralları açısından da uygun değildir. 

FİYATLARA DAHİL OLAN - OLMAYAN HUSUSLAR

Kişisel kullanım parçaları kiralama fiyatlarına dahil değildir, ekstra faturalandırılır.

© 2020 - Tüm Hakları Saklıdır -